Dlažobné kocky

Gabro

Štiepané dlažobné kocky

Dlažobne kocky z rezanými bočnými stranami a sekaným vrchom a spodkom

Celorezané dlažobne kocky z flambovaným povrchom

Trolovaná dlažobná kocka

Dlažobne kocky z rezanými bočnými stranami, sekaným vrchom a spodkom a skosenými hôrnymi bokmi

Žula (Granit)

Štiepané dlažobné kocky

Sekano rezane dlažobná kocka

Celorezané dlažobné kocky z flambovanou vrchnou časťou

Tromlovane dlažobne kocky

Dlažobné kocky pre odolné chodníky

Ako originálne ozdobiť pešiu zónu alebo príjazdovú cestu? Ak chcete vytvoriť chodník, ktorý bude vyzerať skvele bez ohľadu na dekor okolitých budov, môžete si vybrať žulovú dlažbu. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach. Môžu mať rovné alebo skosené hrany. Štiepaná žulová dlažba je najlepšou voľbou na dláždenie ulíc a chodníkov. V katalógu je uvedených veľa produktov s rôznymi parametrami.

Takáto dlažba bola prvýkrát použitá na dláždenie ulíc v starovekom Ríme. Svoju popularitu nestráca dodnes. Cesty, ktoré boli pokryté kameňom, sa používajú stovky až tisíc rokov.

Výberom prvkov obdĺžnikového tvaru je možné murivo spestriť: žulové dlažobné kocky budú vyzerať dokonale ako vo vzore “rybej kosti”, tak aj v rovných líniách. Dlažba je vhodná na záhradné plochy a vytvára neuveriteľný dizajn exteriéru pri súkromných domoch.

Hlavné výhody žulovej dlažby:
•možnosť prevádzky za všetkých poveternostných podmienok;
•dlhá životnosť;
•zachovanie farby aj pri trvalom vystavení slnečnému žiareniu;
•zabezpečenie dobrej priľnavosti s pneumatikami automobilov;
•jednoduchá inštalácia.

Rozmanitosť sortimentu v katalógu stránky umožňuje výber potrebných prvkov na inštaláciu na akomkoľvek území. Na ceste z dlažby sa netvoria kaluže – vďaka malým medzerám medzi prvkami sa všetka dažďová voda dostane do zeme.

Použitie žuly nemá vplyv na ekológiu – pri zahrievaní prvkov na slnku sa do ovzdušia nevypúšťajú žiadne toxické látky. Preto sa žulové dlažobné kocky čoraz častejšie používajú na dláždenie ciest. V katalógu je uvedený za prijateľnú cenu. Potrebné diely si môžete vybrať a objednať zadaním požadovaných parametrov.