O nás

Ako originálne ozdobiť pešiu zónu alebo príjazdovú cestu? Ak chcete vytvoriť chodník, ktorý bude vyzerať skvele bez ohľadu na dekor okolitých budov, môžete si vybrať žulovú dlažbu. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach. Môžu mať rovné alebo skosené hrany. Štiepaná žulová dlažba je najlepšou voľbou na dláždenie ulíc a chodníkov. V katalógu je uvedených veľa produktov s rôznymi parametrami.

Takáto dlažba bola prvýkrát použitá na dláždenie ulíc v starovekom Ríme. Svoju popularitu nestráca dodnes. Cesty, ktoré boli pokryté kameňom, sa používajú desiatky rokov bez poškodenia vzhľadu a funkčnosti. Výberom prvkov obdĺžnikového tvaru je možné murivo spestriť: žulové dlažobné kocky budú vyzerať dokonale ako vo vzore “rybej kosti”, tak aj v rovných líniách. Dlažba je vhodná na záhradné plochy a vytvára neuveriteľný dizajn exteriéru pri súkromných domoch.

Rozmanitosť sortimentu v katalógu stránky umožňuje výber potrebných prvkov na inštaláciu na akomkoľvek území. Na ceste z dlažby sa netvoria kaluže – vďaka malým medzerám medzi prvkami sa všetka dažďová voda dostane do zeme.


Použitie žuly nemá vplyv na ekológiu – pri zahrievaní prvkov na slnku sa do ovzdušia nevypúšťajú žiadne toxické látky. Preto sa žulové dlažobné kocky čoraz častejšie používajú na dláždenie ciest. V katalógu je uvedený za prijateľnú cenu. Potrebné diely si môžete vybrať a objednať zadaním požadovaných parametrov.